Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Legjobb megoldás az internethez?

Legjobb megoldás az internethez?

Figyelt kérdés
Kollégiumba költöztem, és az van, hogy összedugtam a gépet, rádugtam a netkábelt, ami után nem volt egyből internet, meg kellett kérni az egyik szakit hogy megcsinálja. Ezután jó is, tudok böngészni, viszont játszani nem. És ez az én problémám. Nagyon szeretek játszani (Fortnite, LoL), viszont valamiért az van, hogy betölt a játék, viszont mikor az utolsó töltőképernyőn van, hogy bedobjon a játékba, egyszerűen elveszti a net jelet, és kidob a játék. Nem tudom mit tehetnék. Van valami megoldás? Esetleg valami mobilinternet, amit csak mint egy pendrive-ot bedugok a gépbe, és van tökéletes internet?

2018. okt. 29. 16:57
 1/3 anonim ***** válasza:
A Telenor Hello Data lett volna a tökéletes megoldás, most van helyette Hipernet Home, ami drágább és rosszabb.
2018. okt. 29. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kábel rendben van, nem törött a csatlakozó? Nem tiltottak esetleg a játékok? Gépedben a driverek rendben vannak?
2018. okt. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Kábel rendben, driverek rendben, és nem tudom róla hogy tiltottak lennének a játékok. Elvégre megnyitja őket javarészt, csak el nem indulnak a játékmenetek.
2018. nov. 5. 17:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!