Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebook-on a reakciókat az...

Facebook-on a reakciókat az Messenger-es üzenetekre ki lehet kapcsolni? Ha igen, hogyan?

Figyelt kérdés

Van ilyen opció, hogy valaki ír Facebook Messenger-en és az üzenetre "reagálhatsz" ; és a reakciód az értékelt üzenet jobb alsó sarkában megjelenik apró emoji formában.


Én meg tudnék tőle bolondulni, mert sokszor, ahogy tekerem vissza a pajtásom üzenetét, véletlenül regálom le egy mérges fejjel vagy egy dislike kézzel, utána pedig magyarázkodok, hogy véletlen volt.


Nem lehetne egyszerűen csak lekapcsolni, hogy az én messengeremen erre nekem ne legyen lehetőségem (az se baj, ha azzal másnak is kikapcsolódik a velem folytatott csevegésnél)? Annak örülnék, ha ezt egy gombnyomással minden üzenetemre lehetne, de, ha csak egyesével megoldható se gond.


Hol lehet ezt Facebook-on beállítani, ha lehet?


Köszi előre is!



2018. okt. 29. 20:37
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem lehet.
2018. okt. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!