Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Biztonságos ez a weboldal?

Biztonságos ez a weboldal?

Figyelt kérdés

Cipőt szeretnék rendelni, itt a legolcsóbb, de nem tudom hogy eredeti-e, illetve megbizható-e az oldal.

[link]



2018. nov. 2. 13:28
 1/4 Koplárovics Béci ***** válasza:

Én 100%, hogy nem rendelnék innen. Se egy cégnév, SEMMI sem derül ki az eladóról.


" itt a legolcsóbb"


Igen, így szokták becsalogatni az embereket. Tökmindegy milyen árat írnak ki. Vagy semmit sem kapsz, vagy valami hitvány hamisítványt.

2018. nov. 2. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

+1, sehol semmi info, hogy ki a cég

nincs https (titkosítás), ez engem zavar


ha megnézed pl. az adatvédelmi nyilatkozatot, mindegyik szó nagy betűvel kezdődik, tehát túlzottan nem figyeltek oda, hogy minden szép és jól nézzen ki (ez csak egy CSS beállítás, tehát nem kézzel nyomták mindig nagy betűre)


a közösségi oldalas gombok, csak megosztási lehetőségek, semmi facebook fan oldal vagy valami

2018. nov. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Se egy cím, se egy telefonszám.

Írhatsz nekik ímélt. Nagyszerű, teljesen korrekt. Sz.r az egész!

2018. nov. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, természetesen nem rendeltem innen, inkább teljes áron vettem meg...
2018. nov. 10. 15:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!