Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Milyen a telekom internete?...

Milyen a telekom internete? Nem nagyon értek hozzá, és csak negatív hozzászólásokat láttam ezzel kapcsolatban.

Figyelt kérdés
Szóval csak olyan kommenteket láttam, amikben azt írták le, hogy a telekom milyen kapzsi és pénzlehúzó. Ez tényleg így van? Ennyire pénzéhes lenne a telekom? A másik kérdésem az lenne, hogy milyen gyors internetet tud biztosítani? Nagyvárosban lakok, szóval nem hinném, hogy lenne baj az interneteléréssel.

2018. nov. 2. 16:24
 1/6 xKakashix ***** válasza:
hát én szinte csak rosszat hallottam róla, haveroktól, neten akárhol... állítólag nagyon sokat szakadozik szóval enyhén szóval nem valami stabil.. én inkább ezt hallottam róla, ha a városodban elérhető akkor a Diginetet ajánlom
2018. nov. 2. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szóval csak olyan kommenteket láttam, amikben azt írták le, hogy a telekom milyen kapzsi és pénzlehúzó. Ez tényleg így van?

Szerinted az emberek tobbsege miert szidna ha nem ugy lenne?

2018. nov. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Határozott válaszom az, hogy igen, a Telekom ilyen. Velem is eljátszották, hogy kétszer számláztak ki egy tételt (2x4700 Ft), és miután írtam nekik, napokig egy árva kukkot nem írtak vissza. Aztán kb. másfél hét múlva elküldtem ugyanazt az üzenetet nekik, csak a végére írtam, hogy tessék válaszolni 3 napon belül, különben megyek a fogyasztóvédelemhez. Másnap délelőtt jött a válasz, hogy bár szerintük jogosan számlázták ki kétszer az a tételt, de azért mégiscsak elengedik az egyiket, merthogy nekik az ügyfélmegelégedettség mindennél fontosabb, blablabla.. :D

Ha nem figyelek oda, simán átverik a fejem.


Nem is olyan rég kapott egy sokmilliós büntetést, pont az ügyfélkezelés miatt, pár hónapja pedig a Flip (ami ugye a Telekom leányvállalata) kapott szintén 75 milliós büntetést, jogosulatlan versenyelőny szerzése és az ASZF szabálytalansága miatt. Amúgy minden apróságért horribilis díjakat kérnek (olyanok miatt, amiket más szolgáltatók ingyen megcsinálnak), ezért is kaptak már büntit.


Sok esetben a netet a még a régi, Matávos kábeleken adják, ami épp csak eléri az 1 Mb/s-os garantált sebességet, így hiába tűnnek olcsóknak, ha neked csak ennyivel jön, akkor sem reklamálhatsz, mert benne van a szerződésben. Akkor is ki kell fizetned a havi X ezer forintot.

2018. nov. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 xKakashix ***** válasza:
#3 hát jó nagy köc$ögök mit ne mondjak :D
2018. nov. 3. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem van vezetékes és mobil internetem is a Telekomtól. Melyikre vagy kiváncsi? A vezetékes internet tényleg túl drága, és ami még bosszantó hogy túl lassú. A Telekom vezetékes internetje, az ország legalább 90 százalékában DSL alapú azaz vezetékes telefon alapon megy DSL-ként. Ami ma már elavúlt és túl lassú. A maradék 8 százalékban kábel Tévés internet ami aránylag normális sebességű. És az ország kb. 2 százalékában szuper gyors sebbeségű optikán. De túl drága. Minden formában. A Mobil internetnél a 4G ami nem mindig elérhető.
2018. nov. 3. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Igen, a vezetékesre voltam kíváncsi, de akkor maradok a Digi netnél, mert nekem most az van már lassan 3 éve és különösebb gondom még nem is volt vele, csak kaptam egy elég jó ajánlatot a telekomtól és azért gondolkodtam el ezen de mostmár így semmiképpen sem fogok átállni.


És nagyon köszönöm a válaszokat :)

2018. nov. 3. 11:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!