Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha letöltök 2 filmet ncore-ról...

Ha letöltök 2 filmet ncore-ról, miért nem megy párhuzamosan a 2 visszaseedelése?

Figyelt kérdés

45 óráig tart mindkettő visszatöltése.

Most csak az utoljára letöltött seedelődik, a másikhoz oda van írva, hogy stopped.

Ha jól tudom, még ebben a hónapban vissza kell töltenem, az még 45+40=85 óra... Akkor napi több órát járassam csak ezért a laptopot...


Mi legyen, hogy kell ezt csinálni?


2018. nov. 2. 16:32
 1/8 A kérdező kommentje:

Viszont a rangomnál azt írja, hogy ennyi torrentnél nincs seed kötelezettséged: 5


Akkor havi 5-öt tölthetek le úgy, hogy nem seedelem vissza?

2018. nov. 2. 16:36
 2/8 anonim válasza:
Igy van.Hagyd bekapcsolva a gépet.Valamit valamiért.
2018. nov. 2. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Kéne mennie a kettőnek együtt. Néha nem frissít a rendszer. Jobb klikk a torrenten a kliensben, tracker frissítése. Utána elvileg mindkettőn seedet fog írni.


És igen, egy hónapban 5 letöltésnél "lóghatod el" a seedet.

2018. nov. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Dongaben ***** válasza:
0%
Aztán, ha eléri az 5-t, akkor kész is... Nem tölthetsz le többet, mert ez nem havonta változik. 48 óra a max. és ez egyedikeg torrentenként értendő, nem összeadva. De miért nem olvasod el a WIKI-T?
2018. nov. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
4, te miről beszélsz? A hit'n'run pont azt jelenti, hogy havonta X torrentnél nincs seed kötelezettség, csak éppen rangonként eltérő a szám. Ha ez alatt marad (ami a kérdezőnek 5), akkor nem kap semmilyen büntetést, hó végén nullázódik a számláló.
2018. nov. 2. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Írtam a Helpdesknek, mert felfedeztem, hogy van ilyen lehetőség.


HAVI 5 fájlt nem kell visszaseedelnem, azt jelenti.


Viszont sajnos azóta sem fut párhuzamosan a 2 torrent :( Frissíteni nem is tudok rá...


Köszönöm mindenkinek :)

2018. nov. 2. 19:49
 7/8 anonim ***** válasza:

Saját magától is kéne, hogy frissítsen időnként, furcsa, hogy továbbra sem ír seedet. Most próbaként elindítottam a torrentet magamnál, két percen belül frissült a sáv ncore-on...


Milyen klienst használsz? A bittorrent a legideálisabb, az utorrenttel már egy ideje csak a baj van.


A torrent nevén jobb klikk, és olyat keress, hogy tracker frissítés:

[link]

(A frissen elindított kliensben szürke lesz a gomb, pár perc után elérhető csak.)

2018. nov. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én a qBittorrentet ajánlom, szerintem az legideálisabb.

Az uTorrent már 7-10 éve se volt túl jó.

2018. nov. 3. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!