Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Szeretnék rendelni a www.heave...

Szeretnék rendelni a www.heavengifts.com weboldalról egy elektromos cigarettát 50.35$-ért ami kb 14 ezer forint mennyibe kerül az hogy nekem Magyarországra kiszállítsák? (Debrecenbe) mennyi lehet a végösszeg?

Figyelt kérdés
bár azt írják hogy 24 órán belül garantálják a kiszállítást akkor gondolom Magyarországon is van valami partnercégük ahonnan nekem elhozzák vagy nem tudom de esetleg valaki tudja hogy mennyi a szállítási díj?

2018. nov. 6. 18:41
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az a 24 óra a feldolgozási időre vonatkozik. Még belföldről sem biztos, hogy összejön 24 óra, nemhogy külföldről. A végösszeget fizetéskor kell látnod, benne a szállítási díjjal. Ha EU-n kívülről hozzák, még 27% áfára számíthatsz a teljes fizetett ár után, amit majd átvételkor kell fizetni, minden mást előre utalással online fizetve.
2018. nov. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!