Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi lesz a Skype sorsa a...

Mi lesz a Skype sorsa a közeli jövőben?

Figyelt kérdés

Egy ideje azt írja, hogy frissítenem kéne.

Egy ismerősöm szerint át fogják alakítani a rendszert, és sok funkció fizetős lesz.

Meglesznek a skype partnereim a frissítés után is? Mi lesz fizetős, mi nem? Mi igaz ebből az egészből?


2018. nov. 9. 10:28
 1/5 anonim ***** válasza:
A skype megszűnik, helyette jön a teams, legalábbis üzleti rétegben biztosan. De ha ott le van váltva, mivel az office előfizetések jelentős része vállalati, így szerintem a home verzió sem marad meg sokáig.
2018. nov. 9. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Scholler válasza:
Szerintem ne használj Skypeot. Inkább már a Messenger, tökéletesen (sőt, még jobb minőséggel) lehet ott is beszélgetni. Nekem állandóan lefagyott, sz@r volt a hangja a barátomnak, ki crashelt csak úgy (nyilván a Skype)..
2018. nov. 9. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Én régebben interneten beszélgettem sokakkal különböző weboldalakon, chaten. Őket vettem fel skype-ra, de személyesen nem ismerjük egymást. Facebookot nem adtunk meg egymásnak. Az ilyen emberekkel akkor hogyan lehetne kapcsolatot tartani Skype helyett, ami mégsem annyira személyes?

2018. nov. 9. 17:25
 4/5 anonim ***** válasza:

Mult héten rosz volt a Skype pn-n és telon is.

Mindig ki lépet az egész programbol mikkor hívtak vagy hivtam.

Teljessen rosz lett az egész Skype.

2018. nov. 9. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nekem jól működik. Pár hónapja volt egy frissítés, az teljesen betett a Skype-nak. Aztán le is töröltem a gépemről. Majd megpróbáltam újra letölteni, és felajánlott egy másik verziót, a régit, azzal jól megy.
2018. nov. 11. 21:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!