Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Messenger titkos beszélgetések?

Messenger titkos beszélgetések?

Figyelt kérdés
A páromnak aktívra van állítva. Meglehet valahogy nézni, hogy kikkel beszélt?

2018. nov. 10. 10:49
 1/5 anonim válasza:
Az Ő telefonjáról, vagy a sajátodról? Az övéről igen, feltéve, hogy nem törölte ki, (Ha kitörölte, akkor semmiképpen sem) a sajátodról természetesen nem, azért titkos. Ha nem törölte ki, akkor valószínüleg egy kis lakattal jelzi, hogy melyik beszélgetés titkos.
2018. nov. 10. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Úgy képbe vagyok a Messengerrel, hogy azt sem tudtam van ilyen funkció! De azért meglestem a sajátomat, de nálam alapból be volt kapcsolva, nem tudom másnál is így van-e...?
2018. nov. 10. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Messengerben a titkos beszélgetés nem azt jelenti, amire ti gondoltok, úgy titkos, hogy kódolva van - adatbiztondágról van szó. Ugyanúgy jelenik meg mint a sima beszélgetés nincs elrejtve
2018. nov. 11. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ahogy a #3 írja.

Nem titkos, hanem adatvédelmi szempontból titkosított.

2018. nov. 11. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Új telefonja van, a régin ki volt kapcsolva. Lehetséges hogy az új telefonon alapból be volt kapcsolva?
2018. nov. 12. 15:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!