Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ismeri valaki az Agnatus-tól...

Byakko kérdése:

Ismeri valaki az Agnatus-tól a korlátlan mobiletet?

Figyelt kérdés

Korlátlan mobilnetet keresek és ezt találtam. Jónak tűnik így elsőre de jó lenne ha valaki jobban ismerné hogy tényleg azt adják-e amit írnak.



[link]



2018. nov. 10. 13:41
 1/5 anonim válasza:
Én most fogok velük szerződést kötni korlátlan mobilnetre. A három nagynál már nincs ilyesmire lehetőség, ezért kerestem alternatív szolgáltatót. Remélem, nem lesz gond! Várom én is a tapasztalatokat.
2018. nov. 20. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem már egy ideje van több előfizetésem náluk. Szerintem absolút korrekt, megbízható cég. És a Telenornak mindig a legmodernebb technikáját, hálózatát használhatuk mi is, akik Agnatus előfizetők vagyunk.
2019. febr. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mobilnet ltöltés 37,7, feltölés 18,6 Mbps. Ez szerintem nagyon rendben van.
2019. febr. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Üdv! Tavaly december óta vagyok náluk korlátlan mobilinternetes. A szolgáltatás hibátlan, kellően gyors a net, átlagos használatra teljesen megfelelő, még a full HD YT videók is szépen jönnek. Mindent elektronikus úton intéztem velük és azóta is. Telefonon beszéltem az ügynökükkel, megrendeltem a szolgáltatást, minden a megbeszéltek szerint történt (szerződéskötés, adategyeztetés, stb). Gyorsan megküldték a papíralapú szerződést, a SIM-kártyájukat, beélesítettük telefonon egyeztetve és már dübörög is a net (4G/LTE). A havi díjat én havonta, eseti átutalással fizetem CIB internet bankon keresztül. A megadott e-mail címemre érkezik tőlük minden hónap elején a díjbekérő a pontos adatokkal, befizetem átutalással és használom a netet.

Nagyon jó érzés, hogy nem kell odafigyelni az adatforgalomra, használhatom minden aggódás nélkül a netet útközben, otthon és a munkahelyemen is, számítógépen, okostelefonon és tableten - én nagyon sok videót nézek meg naponta, sokat le- és feltöltök. (A FB élő közvetítésre ez sem jobb a többi szolgáltatónál, ha esetleg ilyen terveid vannak)

2019. febr. 5. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
#2 vagyok. Nekem ugyan csak a legkisebb, 4 gigás előfizetésem van náluk, egy nekem, egy pedig barátnőmnek. Szerintem a bruttó 2300 forint abszolút korrekt ár a havi 4 gigáért. Amúgy általában mindkettőnknek elég egy hónapban 3 giga, 3,5nél többet soha nem használtunk el. Plusz vésztartaléknak még ott van egy giga a mobilelőfizetéshez is.
2019. júl. 4. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!