Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Letiltott Instagram fiókot,...

Letiltott Instagram fiókot, hogy lehet visszaállítani?

Figyelt kérdés
Instagram fiókom letiltásra került, előtte kaptam e-mail értesítést, hogy másik készülékről jelentkeztek be és megváltoztatták a jelszavam és e-mail címem. Szerencsére SMS-ben tudtam még visszaállítást kérni erre, de mikor próbálkoztam bejelentkezni az új jelszavammal kaptam a hibaüzenetet, hogy megsértettem az ászf-t. Kaptam egy linket az appon belül ahol tudom jelezni, hogy ez nem valid, de ott cégjegyzékszámot kértek vagy adóbevallást, hogy biztosan betudjanak engem azonosítani, de ezekkel nem tudtam nekik szolgálni. Azóta semmilyen platformon nem találok semmit ami valamilyen segítséget tudna nekem nyújtani a fiókom visszaszerzésében. Tudna valaki valamilyen linket adni ahol ezt tudnám jelezni az illetékeseknek?

2018. nov. 14. 08:29
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!