Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hová tűntek az Ncore-ról a Tv...

Hová tűntek az Ncore-ról a Tv sorozatok?

Figyelt kérdés
Pár hónapja még fent voltak pl. az Éjjel-Nappal Budapestet is rendszeresen töltötték de most egy részt sem találok az oldalon. Most a valóvilágot akarnám tölteni de azt sem találom pedig régen fent volt a 5 évad is belőle. Mi történt hová tűntek az RTL-es sorozatok?

2018. nov. 14. 19:20
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

#10: szó szerint idézted azt a kommentet, amit amúgy én írtam ki ide:

[link]


Neked nincs saját véleményed, hogy másét kell úgy előadni, mintha az a te gondolatod lenne? Legalább egy idézőjelet vagy forrást csesznél alá, ha már okosat próbálsz mondani. Szánalmas vagy.

2018. nov. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
28%

Felesleges itt vitatkozni mindenkinek hogy ki a szánalmas és ki nem, itt az a szánalmas hogy nem tudják megoldani legálisan legyen a tartalom, elhiszem hogy le akarják állítani a kalózkodást, és mi van ha van olyan film/ v játék amit már nem lehet kapni sehol, na azt hogy oldják meg? valaki szegény megszerzi, és felteszi a torrent mert már sehol sincs, és már napokon belül leszedik, előbb oldják meg azt hogy felkerüljön legálisan a tartalom, és nem lenne lekalózkodni a tartalmat...


már nagyon mennek a bajok pl az EU ki akarja üldözni a Youtubet, már csak idők kérdése és a torrentek is ez lesz a sorsuk...

2018. nov. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Ti hárman, a 28, 38 és 44%-os kezet foghatnátok és elbujhatnátok egyszer messzire, mert mind a hárman ugyanazokat a hülyeségeket mantrázzátok és szemetelitek be az összes letöltős kérdés alatt.
2018. nov. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Én innentől befejeztem a vitát, felőlem be is zárhatnak nyugodtan, csak hagyják békén az embereket....
2018. nov. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!