Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebook kerdes, be lehet...

Facebook kerdes, be lehet allitani, hogy ne jelenjen meg a nevnapi koszontesek sora egy- egy gyakoribb nevnap kapcsan?

Figyelt kérdés
Ma pl.Erzsebet nap van,nem a nev ellen van kifogasom anyukam is az pl.De szinte masbol se all a hirfolyam,csak a sok ismeros nevnapi koszontesebol.Ha bejelolom egy posztnal,hogy nem akarom latni,attol meg megjelenik,es maj jon ra a sok koszongetes...Igy van ez a tobbi nevnap,es szuletesnapnal is.Lehet valamit beallitani ezeknel? Hallottam ,h van olyan,hogy pl. Kutyas,v macskas kepek ne jelenjenek meg ,ilyesmire gondoltam.
2018. nov. 19. 07:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Van a post mellett jobb felső sarokban a 3 pont. ott (a hide, save, stb alatt) van olyan opció, hogy Snooze keywords in this post. És akkor nem jellennek meg a faladon a névnapi köszöntések, ha kiválasztod, hogy a "névnapot" ne jelenjen meg a faladon. [link]
2018. nov. 19. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.Ez magyarul is megtalálható? Mert nem tudok sajnos angolul.
2018. nov. 19. 10:36
 3/3 A kérdező kommentje:
Nekem a post mellett a 3 pontnál csak a következők vannak:Poszt mentése, elrejtése, követés leállítása, szund 30 napra,értesítések kérése,ilyenek.
2018. nov. 19. 11:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!