Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha a G-mail fiókomba megpróbál...

Ha a G-mail fiókomba megpróbál valaki belépni, azt le lehet nyomozni vagy jelzi hogy honnan milyen eszközről történt?

Figyelt kérdés
2018. nov. 22. 20:25
 1/3 anonim ***** válasza:
A feltörést illegális behatolási próbálkozást jelzi a gmail és ellenőrző kérdéseket tesz és tájékoztat .
2018. nov. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
így van jelzi még az eszköz típúsát is. Beléptem az enyémre haver telefonján, utána kaptam az értesítést az enyémen ekkor és ekkor ilyen android készüléken beléptek, ott volt az opció, hogy letiltom, de az én esetemben ugye felesleges volt.
2018. nov. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Elméletileg a g-email küld egy üzenetet ha nem a megszokott eszközről lépsz be. Új telefont vettem és ketfaktoros hitelesitessel tudtam belépni.

Egyszer akartak feltorni a Google fiókom. Megküldtek emailban hogy milyen eszközről honnan (város) és IP azonosító is írtak. A Google kérdezte én léptem e be. Természetesen sikertelen volt illető akciója így a Google atiranyitott egy oldalra ahol sos-ben meg kellett változtatni a jelszavam.

2018. nov. 29. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!