Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mire volt jó a 2010. Június...

Mire volt jó a 2010. Június 16-i razzia?

Figyelt kérdés
Én személy szerint nem vagyok tájékozott, és ha lenne valaki, aki ÉRTELMESEN elmagyarázná a lényegét és, hogy ez mire volt jó, annak nagyon örülnék :) Nem értem, ezekkel mi volt a baj?
2010. jún. 26. 16:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Mert illegális. Feljelentették a feljelentendőt és a rendőrség pedig elvégezte a munkáját. Ne csámcsogj azon, hogy mi értelme volt, mint egy hülyegyerek.
2010. jún. 26. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ez kb olyan, hogy embert se lehet ölni. Ez ugyanúgy bűn, csak kisebb. Mivel álltólag megkárosítod a műs szerzőjét, ha letöltöd és nem megveszed a termékét. Tehát lopsz tőle.
2010. jún. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Arra volt "jó", hogy gyakorlatilag lefejezték a magyar torrentezőket. nCore, beload, majomparádé, bithorlo és még sok más színvonalas oldal cuccait vitték el a sünök. Persze még max. fél év, és újra lesznek hasonló oldalak, és ez a patthelyzet fog fennállni mindaddig, amíg az egyik "fél" elő nem áll valamilyen radikális újítással. (Tracker nélküli torrentezés (aka DHT) a rendőrök részéről meg keményebb törvények a szerzői jogokkal kapcsolatban)

Jah, és EGYÁLTALÁN nem volt jó. Ahelyett hogy a szemét fizetős, emeltdíjas SMS-es warez FTP-ket zargatták volna, a békés torrentezők életét nehezítették meg... :)

Személy szerint engem nem nagyon érint, nincs seed szerverem, és a nagyobb oldalakon sem voltam regelve. De akkor is kissé ijesztő, hogy ilyet mertek csinálni.

Remélem érthető voltam...

1 torrentező

2010. jún. 26. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

"a békés torrentezők életét nehezítették meg... :) "


Ezeken a kifejezéseken olyan jókat röhögök. Van olyan torrentező aki baltával rohangál az utcán vagy kismacskákat öl ha kevés a seed? Vagy miért kell így kiemelni azt, hogy békés?

2010. jún. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, így már érthetőbb minden :)

És nem csámcsogok rajtam mint egy hülye gyerek, csak nem voltam elég tájékozott, de bocs érte, tényleg én kérek érte elnézést.

2010. jún. 26. 22:56
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha valakinek ennyire nincs humorérzéke, hogy egy ilyen poént megértsen, az ássa el magát mélyre. De én persze gondoltam az ilyen degeneráltakra is mint Te, kedves humorérzék nélküli barátom (ez szarkazmus volt), és kiraktam azt a két írásjelet, mely egy kettősponból ':' és egy zárójelből ')' áll. Ez a netes kultúrában próbálja a kétségeket elosztani arról, hogy vajon az illető komolyan gondolta-e mondanivalóját. Ha még mindig nem érted, akkor AZ EGY POÉN volt.
2010. jún. 27. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Már elnézést, de igenis rendelkezem humorérzékkel, csak azt az egyet kérdezném meg tőled, hogy hol van ebben a poén? Jah, és az a bizonyos kettőspont és a a bizonyos zárójel is hiányzik, de lehet, hogy csak szemüveget kéne csináltatnom, és látnám... De ezek ellenére lehet, hogy még mindig én vagyok a béna
2010. jún. 28. 00:17
 8/8 anonim ***** válasza:
Elnézést, ha félreérthető voltam, de én a 20:13-asnak írtam. Veled semmi bajom. :)
2010. jún. 28. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!