Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mennyire megbízható az amazon?

Mennyire megbízható az amazon?

Figyelt kérdés

Találtam egy órát ami nagyoj tetszik viszont elég gyanusan olcsó..

Nyilván nem várom el hogy minőségi legyen, de mivel soha nem vásaroltam azon keresztül, nem tudom mennyire lehetséges hogy kifizetem azt nem is küldenek semmit..


2018. nov. 26. 01:36
 1/1 anonim válasza:
100%
Engem eddig nem ért váratlan meglepetés Amazonról való rendeléskor. Csak olyan eladótól vásárolok akitől sokan vásároltak már és minimum 4,7 a megítélése. Viszonylag lassan érkeznek meg a küldemények, ha egyáltalán nem jön meg akkor valószínűleg út közben elveszett. Én is jártam már így sajnos egy 60 eurós dologgal. Én csak azt tudom tanácsolni hogy ne vásárolj olyantól aki alig adott el egy pár terméket és senki se ismeri még. A másik dolog pedig a legigazabb mondás mind közül: "olcsó húsnak híg a leve."
2018. nov. 26. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!