Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy tudok seedelni?

Hogy tudok seedelni?

Figyelt kérdés
Most kaptam meghívót egy ismerőstől, és kaptam egy hit'n run figyelmeztetést.A lényeg az, hogy amit ncorerról leszedek, és nem seedelek vissza, mivel le sem szedem, azt hogy tudom visszaseedelni, vagy mit kellene tegyek?Légyszives segítsetek

#fájl #seed #nCore #Torrent #arányos rendszer
2018. nov. 26. 17:36
 1/4 anonim válasza:

Szia!

Ha a "utorrent" nevezetű alkalmazást használod, akkor miközben töltöd lefele látod, hogy van mellette egy fül, hogy feltöltési sebesség és ott látsz (jobb esetben) egy értéket, milyen gyorsasággal töltöd vissza. Ergó ha az én feltöltési sebességem 1 mbit/s akkor letöltés közben ennyivel töltöm vissza. Miután már letöltötted a fájlt nincs más dolgod mint hagyni még ideig-óráig míg ki nem írja, hogy feltöltés befejezve!

2018. nov. 26. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"amit ncorerról leszedek [...] mivel le sem szedem" - ezt azért tisztázni kellene. Nem töltesz le minden fájlt a torrentből? Ugyanúgy vonatkozik rá a visszatöltés vagy a 48 órányi seed 2-6 héten belül. Letöltés után nem szabad semmit csinálni a fájlokkal, sem átnevezni, sem áthelyezni (anélkül hogy a kliensben ne igazodna hozzá az új elérési út), sem törölni, mert akkor megáll a seedelés. Amíg az oldal Aktivitás menüje szerint seedköteles egy torrent, és még elég kezdő vagy ahhoz hogy, hogy ne értsd ha elrontasz valamit, az a legjobb hogy seedköteles torrentekhez ne nyúlj. Megnézni, megnyitni, másolni lehet őket, de ne változzon semmilyen tulajdonságuk.


Az egyszerre futó torrentek számát is meg kell nézni, mert ha több futna mint ahányat engedsz, akkor a többi várósorba kerül. Ez egyenlő azzal mintha le lenne azonnal stoppolva, így azokat egyből hit'n'runolod, emiatt is kaphatsz büntetést. Megoldás: beállításokban többet kell engedni.

2018. nov. 26. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Miután a torrent egy x részét leszeded, automatikusan seedkötelezett torrentté válik. Ilyenkor a gépet hagyd bekapcsolva, az uTorrentet pedig ne zárd be.

Az Aktivitás fülnél nCore-on tudod látni, mennyi időt kell még seedeld az adott torrentet.


Ha nem akarsz seedelni, vegyél prémiumot.

2018. nov. 27. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
ez a tipikus ncore-s meghívó akinek nincs ncore-ja az könyörög a meghívóért aki meghívja az könyörög hogy olvassa el a wiki-t :D
2018. nov. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!