Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Vodás mobilnetről vélemény,...

Vodás mobilnetről vélemény, tapasztalat? (csak felhasználói szinten, nem letöltögetésre)

Figyelt kérdés
2010. jún. 26. 18:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem az volt régebben tökéletesen bevált,csak váltottam digire,mert az feleannyiba kerül.Azt mondják viszont hogy fontos,milyen messze vagy az antennától,én budapesti vagyok és itt nem volt baj vele.
2010. jún. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én is pesti vagyok, a lefedettség nem lesz gond. Még azt nem tudod véletlenül, hogyha átléped a korlátot akkor lassíják 128-al (bocs a béna fogalmazásért), akkor az mit jelent nekem? Nem vagyok egy infó zseni.
2010. jún. 26. 19:10
 3/6 anonim válasza:
Nekem jelenleg vodafone netem van.Ha nem akarsz letöltögetni,akkor 8 GB-osat ajánlom.A korlátozást nem tudom megmondani,hogy mekkorával lassítanak le,de azt igen,hogy nagyon lassan töltödik be egy-egy oldal.Én is át akarok térni a 8 vagy 14 GB-ra,mert nekem még az 5 GB-os van és átlagban 6-7 GB-t a havi adatmennyiségem,de az napi 10 órát jelent. :) Szerintem jó,gyors,bár mostanában szokott rosszalkodni...de hát melyik szolgáltató nem szokott?
2010. jún. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is Vodás, sőt ős-USB modemes vagyok, három éve használom. Előbb E220 modemmel, most stickkel. Tavaly hosszabbítottam, 5G HSDPA (valódi szélessáv) Internet Fix. A viharos időben voltak kisebb térerő gondok, de azóta megint semmi gond nincs vele. Meg vagyok vele elégedve.
2010. jún. 26. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Aki tudja a beállításokat és a sticket beállítja HSDPA (szélessáv) értékekre, az nem kap lassú netet. Egyedi APN (standardnet.vodafone.net) DNS1 80.244.97.30, DNS2 80 244 96.1 (szerverek) és 3G kizárólag. Nálam ezekkel tökéletesen és gyorsan megy.
2010. jún. 26. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ezek a stickek, jár az előfizetés mellé. Benne van a telepítő szoftvere. Kell hozzá egy aktivált SIM kártya. Csak fel kell telepiteni (Windows felismeri azonnal). [link]
2010. jún. 26. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!