Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Chrome-ban hogy lehet azt...

Chrome-ban hogy lehet azt megcsinálni, hogy egy weboldalnál mindig az asztali webhelyet hozza be automatikusan?

Figyelt kérdés
Anélkül, hpgy mindig rá kelljen kattintani az asztali webhelyre. Csak egy weboldalnál kellene, hogy ha rámegyek, akkor mindig automatikusan az asztali töltődjön be.
2018. nov. 28. 07:15
 1/1 P.O.C. ***** válasza:

Gondolom mobil app -ról beszélsz akkor. Bár ez itt rossz kategória. De én is kerestem már egyszer, mert engem is idegesít. Nagyon nehezen tudom használni egy oldal mobil változatát. Nekem túl szokatlan és puritán, és ki is hagynak dolgokat belőle. Sajnos nem találtam ilyen opciót se. Épp ezért térten át Operára, ahol ezt simán be lehet kapcsolni.


Amit találtam az egyfajta hack -elés, így nem küszködtem vele, egyszerűbb volt a böngészőváltás.

[link]

2018. nov. 28. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!