Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A Telekom ajándék 4GB mobilnet...

A Telekom ajándék 4GB mobilnetjét hogy tudom aktiválni?

Figyelt kérdés

Domino feltöltőkártyás vagyok már vagy 15 éve, sose volt mobilnetem, de szívesen elhasználnám azért :D

Abszolút noob vagyok a témában, mit kell csináljak?



2018. nov. 28. 20:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Az applikációjukat letöltöd vagy a honlapjukon belépsz és aktiválod, vagy bemész vmelyik ügyfélszolgálatra.
2018. nov. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha nincs okostelefonod, akkor a Telekom oldalán kell regisztrálni és ott a profilodnál az áttekintés résznél lesz a számod, amit a regisztrációkor meg kell adni!

És ott lesz a számod, a beállításokra kell menni és és...most látom, hogy számítógépen nem tudod beállítani ezt. De viszont a hívás résznél érdemes a domino most-ot bekapcsolni, kedvező percdíjak miatt...

Az internet csomagot, ami igazából 3Gb, azt csak mobilos appon lehet beállítani a számodra rákattintva, a mobilinternet opcióra is rámenve az egyéb szolgáltatásokra menve lesz az ingyenes 3Gb és a bekapcsolást kell választani.

2018. nov. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, már megy is! :D
2018. nov. 29. 20:53
 4/4 anonim válasza:
Megkaptad, mindenkinek b evan aktiválva aki jogosult rá...Gondolom az sms-t nem tudtad elolvasni.
2018. dec. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!