Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Le lehet valahogy tiltani,...

Le lehet valahogy tiltani, hogy ne lássam, hogy az ismerőseim milyen oldalakat osztanak meg?

Figyelt kérdés
Azzal van tele az egész hírfolyamom, hogy az ismerőseim mindenféle oldalak ostobaságait osztják meg.. képeket videókat stb.. Már egy csomó oldalt letiltottam, de rá jöttem, hogy ez hatástalan.
2018. dec. 2. 11:10
 1/2 anonim ***** válasza:

Az oldalak tiltása a jó megoldás pedig, hiszen akkor attól az oldaltól már senki más nem tud megosztani a jövőben - hosszú távon ez kifizetődőbb.

A másik az ismerősök szelektálása, egyrészt 30 napra le lehet némítani őket, másrészt le is lehet iratkozni a hírfolyami megosztásaikról végleg, de akár törölni is lehet őket. Ezek mind a megosztott poszt jobb felső sarkából elérhető menüből érhetőek el.

2018. dec. 2. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod! Töröltem is már ismerőst meg némítottam is emiatt, hogy napi tobb, mint 20 bejegyzést oszt meg. Az oldalak tiltását meg már vagy 2 hónapja elkezdtem, de mindig találnak újabbakat... :(
2018. dec. 2. 11:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!