Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Digi mobilinternet? SIM...

Digi mobilinternet? SIM kártya áthelyezése másik készülékbe?

Figyelt kérdés

[link]


A jelenlegi mobilnet stick, amit a digi adott, benne a telenoros sim kártyával, csupán maximum(!!) 23,6mb/s sebességre képes. Ez a modem amit linkeltem 150mb/s-ra képes. nekem a rossz térerő miatt csak 10-13mb/s szed. Akkor ebben a modemben(mert telenoros kártyák valóak belé) szedne akár 70mb-val is?(ha úgy vesszük hogy most nekem a felével szed mint ami a max, a térerő miatt). És még az érdekelne, hogy a sim kártyán nem múlik a 3 és a 4G ugye? Mármint most 3G-s készülékben van a sim kártya, de ha áthelyezem 4G-s készülékbe, akkor 4G-n is fog működni, illetve jobb is lesz, ugye? Gondolom nem a sin kártya határozza meg azt hogy 3G vagy 4G, hanem a modem! Köszi a válaszokat előre is!!



2018. dec. 2. 16:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Csak a tisztán látás végett, a különbség a Megabit és Megabyte között megvan?


150 Mbps-es sticknél 18 megabyte/sec lesz a várható.

Az a 23.6 mb/s miből jött, mivel mérted le? (Nem mindegy, hogy MB/s vagy Mb/s.)

2018. dec. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

nem csak a modemtől függ, hanem hogy az előfizetésedben mennyit igérnek, meg hogy az ígéretből mennyi valósul meg


szerintem sokkal gyorsabb neted nem lesz bármilyen modemre cseréled a mostanit


lehet hogy más csomagot vagy más szolgáltatót kéne kipróbálnod ha nem vagy elégedett az internet sebességével

2018. dec. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
1mb gyorsnak kéne lennie a netemnek, ehelyett a 13mb sebességet is produkálja, és 23,6 Mb/ per másodperc szed le, szóval gyakorlatban 1mp most = 1mb (mivel 10-12mb gyors szed), 10mp 10mb, 60mp 60mb, 10perc 600mb egy óra 3.6gb legjobb esetben. köszi a válaszokat azért o.o
2018. dec. 2. 18:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!