Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A Facebook mostanában miért...

A Facebook mostanában miért korlátozza a csoportokban való böngészést?

Figyelt kérdés

Az a problémám már 2 napja, hogy, ha meg akarok nyitni bármilyen csoportot a Facebookon, először még minden megy simán, majd ha a nap folyamán többször is belépek egy csoportba, egy idő után letiltást kapok ("Ideiglenesen le vagy tiltva

Úgy tűnik, hogy ezt a funkciót a megengedettnél intenzívebben használtad. A használatáról ideiglenesen le vagy tiltva."), nem tudok belépni. Viszont ami nagyon furcsa, hogy emellett a hírfolyamban minden posztot látok csoportokból, sőt reagálni és kommentelni is tudok rájuk. Ez a tiltás nagyjából fél óra múlva feloldódik. Más is tapasztalja ezt? Miért csinálja ezt, amikor nem is csinálok semmi szokatlant, posztokat is kb. napi 4-5 db-ot írok 2-3 csoportban...


Azt hiszem, sose lesz már ez a Facebook jobb hely... :(



2018. dec. 2. 19:39
 1/5 A kérdező kommentje:
Ismét ez a problémám... Tegnap este 6 óra óta (!) nem enged be egy csoportba sem, azokba se, melyekben admin vagyok! Azért ez már tényleg hihetetlen... persze ugyanúgy látok mindent a hírfolyamban, sőt megosztani is tudok pl. oldalról a csoportba.......
2018. dec. 11. 21:22
 2/5 A kérdező kommentje:

Bejelentettem a problémát a Facebooknak, hogy mégis miért van ez az állandó tiltás, mert legutóbb már csaknem 2 napja (!) nem tudtam egyik csoportba se belépni!

Milyen meglepő, azóta semmi gond nincs vele, egyszer sem kapok tiltást... Érdekes, nem?

2018. dec. 20. 22:50
 3/5 A kérdező kommentje:

Most ismét nem enged be egy csoportba sem tegnap késő este óta. Megint bejelentettem a problémát, már kezd elegem lenni ebből!


Senki más nem tapasztal hasonlót, csak én? Nem posztolok pedig olyan hú de nagyon sűrűn, egyáltalán nem értem miért van ez a korlátozás...

2018. dec. 30. 13:23
 4/5 A kérdező kommentje:
Illetve nem is a posztolással van baja az "ÉSZBUK"-nak, hanem a csoportokba való belépéssel. Már az is gond, ha többször megnyitok csoportokat?? Vagy már tényleg nem értem, mi a tiltás oka... és ez szerintem sose fog kiderülni... :(
2018. dec. 30. 13:25
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem sosem volt ilyen problémám.
2018. dec. 30. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!