Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért csatlakozik lassan a...

Miért csatlakozik lassan a nethez a gépem? Bőv. Lent

Figyelt kérdés

Bekapcsolásnál kb 10 perc mire csatlakozik az internethez és tudok netezni. Amúgy maga a gép elég gyorsan betölt 1-2 perc alatt. (win 7et használok)

Van valakinek ötlete, h mi lehet a gond? Előre is köszi!


2010. jún. 26. 23:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Nincs jól beállítva,tegyétek rendbe.
2010. jún. 27. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hogyha max 2 perc után átveszed az irányítást és még 8 perc kell a hálózat indulásához, valószínű a hálozati kártya az oka.
2010. jún. 27. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

nekem a win 7 fél perc alatt betölt, elindul az utorrent, daemon tools, ea download manager, bluesoleil, nod32 stb. még is fél perc, pedig nem a legerősebb gép

am a hálókártya lehet a baja, integrált? próbáld meg PCI csatlakozásúval(nem PCIe)

2010. jún. 27. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! fogalmam sincs milyen kártyám van, de az eszközkezelő szerint =) : nvidia nForce hálózati vezérlő (nem tudom mi ez xd)
2010. jún. 27. 11:33
 5/7 anonim ***** válasza:

integrált sz*r

szerezz egy új hálókártyát, kérj kölcsön, ha gyorsabb lesz, vegyél egy újat

2010. jún. 27. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm! :)
2010. jún. 27. 11:59
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem is volt nForce chipes alaplapom, elég soká jött be a hálózat, de az is max 2 perc volt. Általában nincsenek gondok az integrált hálókártyákkal, de azért próbáld ki egy PCI-os hálókártyával, mert nálad nincs valami rendben.
2010. jún. 28. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!