Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Flipt-s iptv+net előfizetésnél...

Flipt-s iptv+net előfizetésnél, a szolgáltató által adott digitális elosztón 4 lan dúgalj van. Ha mind a 4 be számítógépet dugok hogy internet jöjjön akkor lesz mind a 4 gépen net? (már arra gondolok hogy egyszerre)

Figyelt kérdés

Amugy az iptv hez adtak set top boxot is


De kiváncsiságból kérdem mert a flip tv honlapján valami olyasmit írnak hogy egyszerre csak egy számítógépre csatlakoztathatoma netet.



2018. dec. 3. 21:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Elméletileg csak a LAN 1 és a LAN 2 porton mehet ki rendes internet forgalom is, viszont a LAN 3 és LAN 4 dedikáltan csak az IPTV protokollon érkező forgalmat továbbítja.
2018. dec. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

én kipróbáltam....


3 tv hez van set top box

kihúztama set top box ból a kábelt és lap top ba dugtam

mindenhol volt internet

Csak azt nem tudtam kipróbálni hogy ha mind a 4 re egyszerre dugom akkor van-e mind a 4 kábelben internet, mivel nincs 4 gépem.


Ha egyenként van mind a 4 kábel végén internet akkor elméletileg egyszerre is lenne mind a 4 ben?

Mert ez az amit nem tudok hogy ilyenkor 4 ip cimet kapna a 4 gép? vagy hogy van?

Mert ha 4 ip cimet kapnának akkor lehet nem lenne mind a 4 gépen egyszerre net


nem?

2018. dec. 4. 06:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!