Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Az emag oldal megbízható?...

Az emag oldal megbízható? Rendelnétek tőlük?

Figyelt kérdés
2018. dec. 6. 10:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
Igen. És igen, megbízható. Számomra az volt.
2018. dec. 6. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
78%
Én rendeltem tőlük, kiszállították szépen, viszont azt érdemes tudni, hogy ha kettő vagy több terméket rendelsz, akkor nem egyszerre hozzák ki. A futár is ki volt akadva ezen.
2018. dec. 6. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
74%
Egyszerre hozzák.. Kivéve, ha más eladóktól rendelsz. Az emag egyben piactér is ahol több cég is hirdethet, kosárba helyezés után a kosár oldalon ezt mindenképp látod.
2018. dec. 6. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
47%
Megéri, ha szerencsés ember vagy és nem hibás a cucc, amit vettél, mert a garanciával ügyekkel nem nagyon foglalkoznak.
2018. dec. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 P.O.C. ***** válasza:
100%

Az oldal használhatóságával, megrendeléssel, szállítással nincsenek gondok. Még annyira nagyon az árakkal sem.

Viszont a garanciáztatás egy kínszenvedés. Minden Romániába kerül, ami hosszadalmas és bizonytalan. Volt már velük ügyes bajos dolgom.

2018. dec. 6. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2018. dec. 6. 22:18
 7/13 anonim válasza:
100%
Rendeltem egyszer tőlük egy processzort, és kicsi szakember szemeimmel kiszúrtam, hogy az a processzor már be volt hűtőpasztázva előtte. Egyébként tökéletesen ment, de hát akkor is... Amúgy rendben vannak, gyorsan szállitanak ki, a weboldal szép, letisztult, könnyű rendelni... De viszont a garanciázgatás az kész rémálom.
2018. dec. 6. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm. És ha felajánlja az oldal, hogy vásároljak tartozékot is, akkor az feltétlenül azt jelenti, hogy anélkül hozzák? Ajándéknak szánom, nem akarom felbontani a dobozt.
2018. dec. 8. 12:01
 9/13 A kérdező kommentje:
Ma megjött, amit rendeltem, és rendesen működik.
2018. dec. 8. 12:30
 10/13 anonim válasza:
80%
Eddig minden megérkezett rendben amit rendeltem viszont a vásárlói véleményeket erősen cenzúrázzák, rendeltem egy LG55UK6300MLB TV-t de amit irtam véleményt róla a mai napig "Jóváhagyása folyamatban..." (3 hete) szóval ha nagyobb értékű teméket rendelsz tőlük ami mondjuk sok is van raktáron nekik akkor nem fogják kirakni a véleményed ha az nem pozitiv a termékről.
2019. jan. 28. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!