Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A T-Home net feltöltés miért...

A T-Home net feltöltés miért ilyen kicsi?

Figyelt kérdés

300Mb netem van a T-Home-tól ami ugye nagyon gyors net az tuti! de a feltöltéssel nem vagyok annyira meg elégedve letöltés 37,5mb ami nagyon gyors.. de a feltöltés 2,3mb miért nem adnak nagyobb feltöltést? ennyi lenne?



[link]


2018. dec. 9. 21:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Valami nem kerek! Nekem csak 25 MB-e nettem van, és a letöltésem 3,6 MB (1 filmet ~4 gb kb 5 perc alatt szedem le. Pl Ncore-ról) Fel igaz nagyon kicsi, de nem is zaklat, már nem torrentezem...
2018. dec. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 CspCsj ***** válasza:

A link szerint:

Csomag: Net M 300/75

Letöltés: 300 Mbit/s (Garantált: 100 Mbit/s)

Feltöltési: 75 Mbit/s (Garantált: 30 Mbit/s)

(csak a garantált érték alatt foglalkoznak reklamációval)


A méréseknél nem mindegy, hogy MBájt vagy Mbit. (8 Mbit = 1 MBájt)

Böngésző és torrent programok MBájtban írják, szolgáltató és sebességteszt rendszerint Mbitben.


Az általad írtak valószínűbb, hogy MBájtban mért értékek:

Letöltés: 37,5 MBájt/s = 300 Mbit/s

Feltöltés: 2,3 MBájt/s = 18,4 Mbit/s


A feltöltés a garantált 30 Mbit alatt van, így hívd fel az ügyfélszolgálatukat, jelentsd be hibaként.

Ha nem tudnák biztosítani legalább a garantáltat, akkor reklamálhatsz hogy csökkentsék a havidíjat.

2018. dec. 10. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen igyvan ahogy irtad! Annyi a sebbeseg de nem 30mb a feltoltesem! Hanem kevesebb! Hivjam fel őket hogy a garantált sebbeség nincs meg feltöltésben?
2018. dec. 10. 01:51
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen igyvan 18-19mbit
2018. dec. 10. 01:57
 5/8 anonim ***** válasza:
Hol merted?
2018. dec. 10. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
minndehol ahol csak lehet!
2018. dec. 10. 11:14
 7/8 anonim ***** válasza:

Bárhol méred a T Home nem fogadja el! Ad egy linket a sajátját! Csak fogadja el, és láss csodát szuper lesz! :)

Mj: szemetek, vissza veszik a sebességet!Tapasztalatom!

2018. dec. 11. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 szonata ***** válasza:
Igen, visszaveszik a sebességet. Addig míg meg nem kötöd a szerződést mindent igérnek, aztán pedig két évig azt csinálnak amit akarnak. Nekik az ügyfél mennyisége számít, aztán ha már megkapta a minőség tizedrangúvá válik. Ott is fogom hagyni ezt a szolgáltatót, mihekyt tehetem. Bennük bíztam a legjobban, náluk a mobil és az itthoni szolgáltatásom, de nem becsülik az ügyfelet.
2020. jún. 4. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!