Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy tudok több Gmail fiókot...

Hogy tudok több Gmail fiókot csinálni, telefonszám meg adása nélkül?

Figyelt kérdés
Őszkor a születés napomon kaptam tablettet, akkor még tudtam telefonszám megadása nélkül, csinálni gmail fiókot. December 1-je óta mindennap próbálkozok, mindig kéri a telefonszámot regisztrációkor. Anyámnak meg testvéremnek kéne gmail fiók. Milyen módszerrel lehetne több pl:2 gmail csinálni telefonszám meg adása nélkül?

2018. dec. 15. 06:36
 1/2 A kérdező kommentje:
Tudom hogy szokott lenni, amikor nem kéri a telefonszámot. De már 2 hete próbálkozok többször, hátha nem kéri, mindig kéri. Valami ötlet?
2018. dec. 15. 06:40
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem is kéri, lehet bevezették, hogy ezentúl csak telefonszám megadásával lehet Gmail fiókot létrehozni.

Add meg az adott illető telefonszámát akinek szeretnél fiókot, ha más járható út nincs és mindig kéri.

2018. dec. 15. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!