Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A World of Tanksben a karácson...

A World of Tanksben a karácsonyi szint emelése után kapunk kedvezményt. Pl: 80% - os kedvezmény 6-os szintű tank vásárlásához. Hol lehet beváltani ezt? Akárhogy meg akartam venni csak az alapárat mutatja

Figyelt kérdés

2018. dec. 18. 10:46
 1/1 anonim ***** válasza:

Igen kapsz, minden szinten azonos Tierű tankra kapsz akciót.

PL. 5szinten Tier 5-re egy bizonyos %-ot, 6szinten Tier 6-ra. De csak 1db Tankra tudod az akciót felhasználni, amit csak ki kell jelölnöd és megkapod rá azt a bizonyos százalék engedményt, a tankot megvenni azt rá érsz bármikor(nekem még megvan a tavalyi T9 és T10 leárazásom is, ki lett a tank jelőlve csak nem vettem még meg és ez a mi napig is érvényben van)

Kijelölni úgy tudod hogy rá kattintasz a karácsonyi akcióra megjelenik 1-tól 10-ig az nyeremények és ha ott rákattintasz a egy teljesitetre pl. 2-re akkor ott mutatni fogja hogy akció beváltása vagy hasonló ha rá kattintasz akkor ki tudsz jelölni 1db tankot amit majd bármikor azzal az akcióval meg vehetsz.

Remélem érthetően le tudtam írni?

2018. dec. 19. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!