Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Router beállítása hogyan kell?

Router beállítása hogyan kell?

Figyelt kérdés
Inviteles vagyok, mikor bekotötték a netet a modem mellé adtak egy D-linkes sza...t, ami most beadta a kulcsot. Vettem egy 4 antennás tenda routert, azt szeretném beállítani de sehogysem megy, pppoe-t nem tudok beállítani mert nem kaptam felhasználónevet és jelszót se, mert ehhezbállítólag nem kell. Statikus ip-t próbáltam, csak simán rádugtam a modemet a gépre és annak az ip-jét meg átjáróját stb írtam be, géppel kommunikál a router, de a modemmel nem akar. Valaki részletesen tudna segíteni minek az ip-jét és hogy statikus vagy dinamikus ip-t állítsak be?

2018. dec. 19. 21:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Tenda... 👏
2018. dec. 20. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Neked már bele kellett kötnöd valamibe :D ahelyett, hogy értelmesen segítenél az embernek, te kis 13 éves nyelvtan tanár kedvence.. 👏🙌
2018. dec. 20. 20:44
 3/3 Derwer ***** válasza:

Tenda márka választás ér tapsot, nem a kis betű , nagy betű.

Invitel és DSL? Vagy micsoda az internet.

Amúgy statikus IPt biztos nem kel állítanod , vagy dinamikus IP lesz vagy PPPoE

2018. dec. 21. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!