Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Baj történik akkor ha két...

Baj történik akkor ha két szerverről vagyok bejelentkezve a Neptunba?

Figyelt kérdés
Nem vagyok informatikus, és nem tudom, hogy ha mondjuk tárgyfelvételnék 2 szerverről veszem fel a tárgyaiamat, akkor lesz-e valami probléma vele (olyanra gondolok, hogy nem menti el,vagy kidob, ilyenek) Köszönöm a választ! :)

2018. dec. 19. 21:35
 1/4 anonim válasza:

Nem vagyok informatikus, úgyhogy nem tudom mi az a szerver.

Én azt csináltam többször is, hogy több böngészőből /inkognitóablakban próbáltam bejelentkezni, volt, hogy kettőből pont egyszerre sikerült, semmi nem történt. Viszont nem igazán értem, hogy annak mi értelme lenne, hogy a tárgyfelvételt magát is két helyről csináld, szerintem sokkal egyszerűbb arra az egyre koncentrálni, ahol sikerült elsőre bejutnod.

2018. dec. 20. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Amúgy is előre bejelentkezem, szóval itt nem az a probléma, hogy nem jutok be, hanem hogy az egyik annyira leterhelve szokott lenni, hogy mire feldolgoz egy tárgynak a felvételét, addig a többinél elfogy a hely, ezért akarok kettőről bejelentkezni, hogy míg az egyik dolgozik a másikon egy másik tárgyat veszek fel :D na de mindegy, köszi a válaszodat :)
2018. dec. 20. 21:09
 3/4 anonim ***** válasza:
Csak szólok, hogy pl. nálunk a te módszered hogy már előre be vagy jelentkezve nem működne, mert tárgyfelvétel kezdetekor mindenkit kijelentkeztet.
2018. dec. 27. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
#3 vizsgajelentkezésnél nem történt nálam ilyen, pedig ugyanezt csináltam :/ te hova is jársz?
2019. jan. 29. 20:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!