Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Piszok lassú a böngészőm, de...

Stefan91 kérdése:

Piszok lassú a böngészőm, de nem tudom, hogy miért? Dell Latitude E4300-as notebook, Win7 op. Rendszerrel (32bit), maga a gép gyors, de ahogy nyitok egy böngészőt belassúl, mármint a böngésző csak! Miért?

Figyelt kérdés

Próbálkoztam már:


Újra telepítéssel!

Ezt követően Driver-ek frissítésével!

Malwarebytes, és hasonszőrű víruskeresőkkel! (csökkentett módban is!)

Cleaner-ek, Glary Utilities, Wise Memory Optimizer-rel, érdemi változás semmi!

Bios beállításokkal, ezek közt a Lan or WLan bekapcsolása (nem történt semmi érdemibb konkrétan)

A probléma közel 2 hónapja kezdődött, azelőtt mint a villám úgy sűvített!

Telenor Hipernet Home L-es netem van, echte Huawei mobile wifi-s net, de kábellel használom, nem wifis-en!

Ellenben, ha letöltök valamit, legyen az torrent-tel, vagy bárhogy...mint a golyó úgy jön le a letöltés!

Böngésző lesz csak piszok lassú, s az oldalak betöltése, holott máskor szempillantás alatt töltött be mindent. Megjegyzem a gép továbbra is gyors, ha meg is nyitom a böngészőt.

Használtam Chrome-ot, Firefox-ot, Operát, Safarit, IE-t, mind leves, ugyan az a probléma! (Opera felhasználó voltam mindig is, ezt szeretem!!)

Youtube videóknál elindul a videó, szaggat, pörög 1-2 a karika, játsza tovább, majd megint pörög, és így tovább.

Kértem már itt fent segítséget, több kevesebb sikerrel, noha nagyon segítőkészek voltak az emberek, remélem most is eljut pár, nálamnál jobban hozzáértő emberhez a kérdésem, s tudnak segítséget nyújtani, értelmes választ adni! Köszönöm!



2018. dec. 22. 10:36
 1/7 anonim ***** válasza:
64%
lehet keves a ram, 4gb alatt ma mar nem lehet normalisan netezni
2018. dec. 22. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Konkrétan 4gb RAM van a gépben, s eddig ez nem okozott problémát. Igaz 32bit alatt a használható csak 3546mb körül mozog, de..tényleg eddig ez volt gikszer.

Ellenben köszönöm a hozzászólásod. :)

2018. dec. 22. 10:49
 3/7 A kérdező kommentje:
Bocsánat, mármint eddig NEM volt gikszer emiatt vele, tehát valami más lehet az oka. :/
2018. dec. 22. 10:50
 4/7 szántóvető ***** válasza:
100%
a chrome betöltődik bővítmények nélkül ha inkognitó módban nyitod meg.így is lassú?szintén chrome alatt ki tudod kapcsolni a a hardvergyorsítást a beállítások/speciális beállításokat megnyitva.más ötletem a chromehoz nincs.
2018. dec. 22. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

4 gb rammal már ajánlott a 64 bites rendszer, különben nem fogod tudni kihasználni az összes memóriát, hanem csak 3.2 GBot a 4ből, a legjobb esetben.

Próbáld Adw Cleanerrel törölni a kártevőket:

[link]

2018. dec. 22. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszaitok.

Nos, AdwCleaner-t lefutattam, 26 másodperc alatt 22 veszélyt okozó objektumot talált.

Javítva lettek, restart a gép, de érdemi változás most sincs sajnos!

Amúgy mikor még nem volt semmi gond Vele, akkor is a 32bit-es verzió volt, majd ugye jött a probléma, azóta 2-szer is telepítettem újra, először 64-es, de annál is szaggatott minden betöltés (web oldal, youtube videó), majd most újra a 32-es van jelenleg.

2018. dec. 22. 16:08
 7/7 A kérdező kommentje:

Nem tudom mekkora behatással volt, de...hagytam az Update-ot dolgozni, NET keretrendszerek, SP1, stb...s voilá...perfect.

Köszönöm mégegyszer Mindenkinek! :)

2018. dec. 24. 07:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!