Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Elfelejtettem a biztonsági...

Elfelejtettem a biztonsági kérdésem válaszát originen és így nem tudom megváltoztatni a jelszavamat. Lehet hülye kérdés de ha felhívom őket akkor magyarul vagy angolul beszélnek?

Figyelt kérdés
2018. dec. 23. 08:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Valószínűleg angolul, abból következtetek erre, hogy ugye már a kliens sem fut magyarul, de először szerintem írj egy levelet nekik.
2018. dec. 23. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Megpróbálhatod felvenni a kapcsolatot, de kizárt hogy bármelyik fióknak bármilyen adatát kiadják bemondásra. Hiszen ennyi erővel bárkiét kérhetnéd, ha tudod az e-mail címét, de a jelszavát nem. Plusz a supportban sem szoktak adminisztrátorok ülni, akik hozzáférnek a fiókokhoz, a legtöbb esetben nem csinálnak többet, csak a FAQ megfelelő pontját kikeresik neked, és az ott leírt lépéseket linkelik be válaszként. Ha szerencséd van, esetleg resetelik azt a beállítást, így már nem akadályoz a többi módosításban.
2018. dec. 23. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Az e-mail címem jelszavát tudom csak a biztonsági kérdésnek a jelszavát/kódját nem tudom. Szóval ha az email címemen kéne valamit igazolnom azt tudom igazolni
2018. dec. 23. 17:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!