Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Az lehet messengeren, hogy...

Az lehet messengeren, hogy valakinek írok, ő többször is elérhető lesz, teli pipa van az üzenetem mellett és mégsem látja amit írtam neki?

Figyelt kérdés
Már több, mint 1 órája írtam neki, azóta csomószor elérhetőnek írta a messenger rövidebb időkre, csomószor le is ment messengerről. Ahogy írtam neki, egyből teli pipa volt az üzenetem mellett, tehát elvileg meg kellett kapja. Mégsem nézi meg amit írtam neki. Lehet, hogy esetleg telefonon keresztül a facebookot használja és így nem kapja meg valahogy az üzenetet? Nem értem...

2018. dec. 23. 19:47
 1/5 A kérdező kommentje:
Telón is ha fellép netre, akkor egyből jelez a messenger, hogy kapott üzenetet...
2018. dec. 23. 19:51
 2/5 anonim ***** válasza:
Vagy egész egyszerűen nem érdekli a sok baromság amit odahánysz neki.
2018. dec. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ezekkel az ilyen-olyan pipákkal nem érdemes foglalkozni, össze-vissza mutatja.
2018. dec. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A pipák nem "hazudnak" :D

Viszont az hogy valakit elérhetőnek ír, nem azt jelenti, hogy tényleg elérhető. Az szokott szarakodni :P

2018. dec. 24. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Lehet épp csak nem volt még lehetősége válaszolni.

Mert ránézni egy üzenetre még társaságban is lehet, az egy pillanat, de válaszolni már nem mutat túl jól.

2018. dec. 25. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!