Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Valaki rendelt már ilyen GLS...

Valaki rendelt már ilyen GLS csomagpontokba?

Figyelt kérdés

Szóval én utánvételes fizetéssel szeretnék magamnak rendelni egy GLS csomagpontba. Viszont eléggé kínos holmi lenne benne. Az elado (aki ott ül és átadja a csomagot) tudja, hogy mi van benne vagy, hogy honnan érkezett?


Hogy néz ki egy ilyen? Csak besétálok megmondom hogy én vagyok xy, ök odaadják a csomagot én kigizetem és már ott sem vagyok?


Eddig még netről sem nagyon rendeltem.



2018. dec. 25. 15:18
 1/2 anonim ***** válasza:

Halott lenne a szextermék vásárlása ha egyértelmű lenne a dobozán hogy mi van benne. Mindig diszkrét és semleges csomagolást kapnak a szállított termékek, legfeljebb a szállítási adatok és az ára lesz felmatricázva.

Nem kell péniszekkel díszített dobozra, sem tételesen felsorolt címkére számítanod, hogy hányféle műpénisz van a dobozban, milyen színben és hosszban.

2018. dec. 25. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
2018. dec. 25. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!