Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » AliExperssröl érdemes rendelni...

Autókijárat kérdése:

AliExperssröl érdemes rendelni? Személy szerint led szalagot rendelnék

Figyelt kérdés

2018. dec. 25. 15:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Azt rendelj nyugodtan. Persze Paypallal fizess.
2018. dec. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 ThodEE GoD ***** válasza:
Aliról csomót rendeltem simán bankkártyával , minden rendben volt, Gearbest szintén, ebayről paypallal szoktam :)
2018. dec. 25. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm segítségeteket!
2018. dec. 26. 11:46
 4/7 anonim válasza:
Hosszú évek óta rengeteget rendelek, megbízható, biztonságos, mindenben korrekt kereskedők gyűjtőhelye. PayPallal nem lehet fizetni, de a sima bankkártyás fizetés abszolút biztonságos náluk. Jack Ma figyel mindenre :-) Fizetéskor jelöld be a biztosítást, és ha elvész a csomagod (főként a Magyar Postánál szokott elveszni, az után, hogy biztonságban átutazta a fél világot...), 100%-ot visszafizetnek.
2018. dec. 27. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Szevasz. Én a [link] -ról rendelek évek óta.Már led világítás van az egész házban. Érdemes körül nézned.A szeszámoktól a led szalagon át az elektromos motorig /5 napon belül megjött az unokámnak/ sokmindent onnan rendelek havi 15-30 ezerig.Regsztrált bankkártyás fizetés. 100% pénz visszafizetés ha nem jön meg a cucc. Volt, hogy vissza kaptam a pénzt és rá két napra megjött a portéka. Csak ajánlani tudom!
2018. dec. 29. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Nagy.Zoltán válasza:
Olcsóbb termékeknél korrektek és megbízhatóak, de egy 60 dolláros termék esetében nekem nem azt küldték amit kértem és hiába reklamáltam, nem foglalkoztak vele...
2018. dec. 29. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Saw Gerrera válasza:
Apróbb tételeket rendelve tapasztalataim szerint korrektek. Bankkártyával fizettem, nem számolhatok be negatívumokról. Szállítás kb. 20-40 naptári nap, változó. A kereskedők a legapróbb tétel esetében is felveszik veled a kapcsolatot (angolul), ha valami nem stimmel (pl. kifogyott). Az aliról, illetve a banggood-ról rendeltem eddig. Az alin nagyobb a választék, és gyakran olcsóbb is, a banggoodnak igényesebb a webshopja, főleg információ tekintetében. Van egy sor más is rajtuk kívül, óriási a verseny a vevőkért, érdemes nem megrendelni az első találatot. Fontos azonban, hogy a 22 dollár feletti tételek áfakötelesek, és van egy másik határ is, de azt fejből nem tudnám pontosan, ezért nem is írom ide, ami felett már vámot is kell fizetni. A vámot elég nehéz előre megbecsülni, mert nem nyilvános adatokból számítódik. Az ali is és a kínai kereskedők többsége is alulértékeli a küldeményt a csomagoláson, hogy máskor is tőlük vegyél. Képesek egy tizendolláros tételt egy dollár alá értékelni. Viszont az alinak és nagyobbaknak van európai raktárbázisa, és ha onnan postázzák, akkor nincs áfa, mert EU-belföldinek számít. A vámot ennél lényegesen nehezebb megúszni, mert minden küldeményt átvilágíttat a NAV.
2018. dec. 31. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!