Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Titeket zavar, ha egy youtuber...

Titeket zavar, ha egy youtuber azt mondja a videójában, hogy iratkozzatok fel?

Figyelt kérdés

2018. dec. 30. 09:57
 1/9 A kérdező kommentje:
Főleg, ha azt a videó első felében kéri anélkül, hogy láttam volna a videóját.
2018. dec. 30. 10:03
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2018. dec. 30. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Engem nem. Szerintem érthető, hogy mondja, nem akadok fenn ilyen apróságokon.
2018. dec. 30. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%

Ha zavarnak ilyen dolgok, akkor kapcsold ki a számítógépet, húzd be a függönyt, ülj be a sarokba és csukd be a szemed.

Semmilyen zavaró, kellemetlen audiovizuális élmény nem fogja érni a finom lelkedet.

2018. dec. 30. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Engem az nem zavar, ha mondjuk egyszer elmondja a videó végén.

Amiről falra tudok mászni, az a "nyomd meg a csengőőőt"

2018. dec. 30. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Alex Fly ***** válasza:
100%
Igen. Ha olyan a tartalom, akkor feliratkozik az ember anélkül is, ha pedig nem , akkor meg annak ellenére sem.
2018. dec. 31. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem zavar.
2019. jan. 3. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%
Ha a végén elhadarja 1 mondatban hogy likeolj, nézd meg az instám, iratkozz fel, legyetek jók, legközelebb talalkozunk, stb. az rendben van szerintem. Én is így csinálnám. De aki többször is elmondja, kihangsúlyozza, kiírha képernyőre, ráadásul a videó elején; az határozottan irritáló. Ha amúgy érdekes, igényes tartalom akkor lehet hogy fel is iratkozok, de csak az miatt hogy 1 videóban 3-szor könyörög érte, na az miatt nem fogok.
2019. jan. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

én nem szeretem. de a tömegkommunikáció a tömegről szól, nem az egyéni véleményekről. tök mindegy, hogy hányan nem szeretik, amíg a statisztikák azt igazolják, hogy többen iratkoznak fel, ha kéri, mintha nem. mondja. ez ennyire egyszerű.


egy csomó ilyen dolog van a netes kommunikációban, ami idegesíti az embereket - kezdve a reklámoktól, a felugró ablakokon és egyebeken át. viszont, ha statisztikailag működik, sőt jobban működik, mint bármi más, akkor maradni fog, akár tetszik, akár nem. mert nem tetszenie kell, hanem működni.


ugyanezen az elven működnek a clickbaitek, kamu címek, sőt teljesen kamu hírek, kamu weboldalak is. lehet, hogy tök gáz, sokan átlátnak a szitán és nem kattintanak rá, vagy rögtön becsukják őket, de ha kellően sokan bedőlnek, rákattintanak, sőt még meg is osztják őket, akkor még mindig megéri csinálni a készítőknek és amíg működik, addig csinálni fogják, akármit gondolnak róluk mások...

2019. jan. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!