Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mennyire fognak megsértődni...

Mennyire fognak megsértődni azok az emberek, akik "ismerőseim", de már nem is tudom, hogy kicsodák, ha törlöm őket az ismerősök közül? És olyanokat is törölnék, akikről sajnos tudom, hogy kicsodák.

Figyelt kérdés
Egy ilyen tömeges szelektálásra gondoltam. Azért nem törölném a teljes profilomat, bár talán jobb volna, mert egy-két olyan zárt csoportban benne vagyok, ahová meghívással lehet bekerülni. Nem posztolgatok aktívan, inkább ezek miatt, az egyébként szakmai csoportok miatt van facebookom. De nem vagyok kíváncsi volt középiskolai osztálytársam által épített műkörömcsodákra, meg távoli ismerőseim napi három jaj de cuki nyuszi+gyerek posztolására. A sok szeméttől nehéz megtalálni azt, ami tényleg érdekel, pl. kulturális ajánlók, ilyesmi. Esetleg előzetesen írjak ki egy figyelmeztetést az üzenőfalamra, persze valami kulturált szöveggel, hogy néhány távolabbi ismerőst törölni fogok, de ez nem személyes sértődés, csak...?

2018. dec. 30. 13:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha sosem tartottad velük a kapcsolatot (a személytelen hírfolyamra posztolás nem az), akkor te sem voltál több számukra, mint +1 ember a statisztikában.

Ha csak leiratkozol a hírfolyami bejegyzéseikről, már azzal letisztítható a fal, és nincs esetleges sértődés sem. Nem fogod őket látni, csak az ismerősök listájában.

2018. dec. 30. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg magasról szarnak rá.
2018. dec. 30. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha törlöd őket az ismerősök közül, azt észre sem fogják venni, nem kapnak róla értesítést.
2018. dec. 30. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen, ez egy diplomatikus megoldás, hogy a profilján a "Követed" gombon belül az "XY követésének letiltásra" opcióra kattintasz. És akkor ahogy írták, nem kerül rá a hírfolyamodra semmi, amit ő csinál, de nem is törlöd le.


Amúgy ha semmi kontakt nincs köztetek, csak ismerősök vagytok, nem hiszem, hogy feltűnne nekik a dolog. Nekem eleve nem ismerősöm 1db iskolai volt osztálytárs sem, vissza sem igazoltam őket, amikor bejelöltek. Pont ezért, mert tudtam jól, hogy 0 kontakt lesz utána, csak legyünk ismerősök, mert az jó.

2018. dec. 30. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi, megcsináltam a követés leállítását!
2018. dec. 30. 15:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!