Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Honfoglaló hack?

Honfoglaló hack?

Figyelt kérdés
A kérdésem az lenne, hogy hogyan lehet maximumra feltölteni a fegyvertárat? Mert mindig szeretnék vele játszani, de sajnos sokszor elfogy :(

2018. dec. 30. 15:55
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Ilyet nem illik, mert akkor a másiknak is át kéne ezt adnod , különben nem lennének egyenlőek az esélyek:) Ez is a játék része:) A többieknek is elfogy ugyanúgy, tehát így ugyanannyi esélyetek van:)
2018. dec. 30. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
21%
*Ja és mégegyszer, kiemelném, hangsúlyoznám, hogy ez játék, tehát nem vérre megy; tehát nem dől össze a világ, ha nem te leszel az első, a legjobb:) A verseny az ilyen:):) Ha nem jön össze, azt is tanuld méltósággal viselni:):) És büszkén, hogy akár a korlátozott lehetőségek ellenére is odatetted magad . :)
2018. dec. 30. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De amikor feltettem ezt a kérdés nem a győzelem miatt tettem fel, hanem mert a téli szünetben rohadtul unatkozok és nagyon szeretem ezt a játékot:)
2018. dec. 30. 16:13
 4/5 anonim ***** válasza:
76%

A tisztességtelen előny akkor is tisztességtelen marad. Online játékot nem tudsz hackelni, mivel a játékos statisztikái nem a gépeden vannak tárolva, hanem a játék szerverein. Ahhoz pedig nem férhetsz hozzá.


Arra pedig különösen figyelj hogy lehetőleg semmilyen "hack" dolgot ne tölts le - bármit is ígérnek - mert ezek a legjobb vírusterjesztő és adatlopó programok, mert a naiv felhasználó önként keresi fel és telepíti őket.

2018. dec. 30. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
82%
20.000 aranyért fel tudod tölteni, aranyat a bankban tudsz vásárolni, vagy a honfoglaló társasjáték dobozában találhatsz kódot, amiért kapsz aranyat.
2018. dec. 30. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!