Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A Facebook "profil" oldalon...

A Facebook "profil" oldalon eltűnt a "jegyzet" link ablaka. Hogyan találom meg?

Figyelt kérdés

Nem számítottam arra, hogy az "archivum" egy használhatatlan link, és rákattintottam.

Azóta az "archivum" kerete látható csak - [link] -

, és a "jegyzet" eltűnt.

A felső keresőbe beírva, [link] - esetén kiadja az oldal, de ez komplikált Miként lehet az "archivum" ablakot eltüntetni, hogy újra látható legyen a "jegyzet"?



2019. jan. 2. 01:19
 1/3 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy eredetileg a saját névre kattintva, az alábbi csík legvégén található "Továbbiak" ablakot legördítve lehet megtalálni. Lásd pirossal bekeretezve. - [link] - illetve, ha ...profil/notes kiegészítést írok, lehetőség van a ráugrásra.

De amióta a bekeretezett melletti "Archivum" látható, azóta nem tudom a "Jegyzet" lehetőséget használni.

Ebben szeretnék segítséget kérni.

2019. jan. 29. 10:50
 2/3 anonim válasza:
Sajnos nálam is ugyanez a probléma ! :(
2019. szept. 14. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
amikor feljön az "emlék", ami történetesen "jegyzet" formájában írtam meg, olyankor megnézhető a link és elmenthető. Egyébként semmilyen formában nem csalogatható elő.
ápr. 4. 15:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!