Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Már a csapból is a Facebook...

Már a csapból is a Facebook folyik?

Figyelt kérdés
2010. jún. 28. 23:36
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát ezek szerint... :D Az utóbbi kb fél évben lett nagyon felkapott, szerintem jobb is, mint az iwiw vagy a myvip, csak bele kell jönni, mert eleinte nem olyan átlátható, mondjuk én több mint egy éve vagyok fent, nekem bejön.
2010. jún. 28. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
én fel se regiztem rá :D hidegen hagy az egész facebook.-.-
2010. jún. 28. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Megnéztem,nálam víz........:D
2010. jún. 29. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálam víz is és facebook is :D Nekem is jobban tetszik mint a myvip, vagy az iwiw. Sokkal jobb :D Ne kérdezzétek miért, de nekem jobb :)
2010. jún. 29. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
72%
A Facebook azoknak a bárgyú embereknek jó, akik nem tudnak mit kezdeni a szabad idejükkel és gondolkodásmentesen szeretnék eltölteni azt. Ha csupa lájkolás és hozzászólás az élet akkor nekik minden szebb.
2010. jún. 29. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Az utolsó válaszolónak teljesen igaza van. :)
2010. jún. 29. 11:26
 7/8 anonim ***** válasza:
87%
annyival jobb mint az iwiw h ott legalább nem kapsz naponta 5 körlevelet, h törölnek ha nem küldöd tovább, meg efféle hülyeségek....
2010. jún. 29. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

06-29 09:59:

Másrészről meg antiszocializálja az embereket, mert mostmár gép előtt chatelnek egymással, ahelyett hogy találkoznának a valóságban személyesen (most nem távoli ismerősökre gondolok). Fiatalabb rokonaim /10-15 között/ jóval többet ülnek gép előtt, amióta FB-na fenn vannak, még a rendes játékokat is hanyagolják. Pedig a COD7-et egyetlenegy szar flash game sem überelheti. xD

2010. nov. 15. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!