Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért csak 2015 ig tudom...

Miért csak 2015 ig tudom visszanézni a facebookon az üzeneteket?

Figyelt kérdés
És van egy ember akivel szeretném visszaolvasni a régebbi üzeneteket de nem engedi sajnos, pedig nem töröltem ki az üzeneteket soha, talán az lenne a probléma hogy voltunk már egymásnak letiltva és automatikusan törölte ?

2019. jan. 10. 14:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Próbáltad a Counter for Messenger-t?

Ez egy kiegészítő/bővítmény a Google Chrome-hoz.


Innen tudod letölteni: [link]


Ha megvan, a jobb felső sarokban megjelenik a logója, rákattintasz, behoz egy oldalt és ott bejelentkezel a Facebookba. Megkeresed azt az embert, akinek vissza szeretnéd nézni az üzeneteket. A táblázat fejlécén írja, hogy name, tag stb., az operations alatt a letöltés gombbal letöltöd az üzeneteket. Megnyitod a fájlt és a legelső üzenettől tudsz görgetni lefele a legutolsóig.

2019. jan. 10. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az a baj, h valószínűleg már nem a nevével van fent hanem úgy hogy Facebookfelhasznalo, vagy törölt felhasználó
2019. jan. 10. 19:39
 3/3 anonim ***** válasza:
Ebben az esetben nem tudom, hogy mi a megoldás. :(
2019. jan. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!