Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Windows 10 alatt állandóan...

Windows 10 alatt állandóan elmegy a net a böngészőből, miért?

Figyelt kérdés

Már nagyon kezdem unni, hogy egy éve ez van az összes windows 10-es gépen itthon is és munkába is.

Nem lehet, hogy 10 különálló gépen ugyanez a hiba jelentkezzen.

A gépet bekapcsoljuk és minden megy, majd éjszakára bekapcsolva hagyjuk másnap reggel pedig a chrome böngészőbe nincs internet. Sőt semelyik böngészőben sem.

Csak és kizárólag a gép újraindítása segít. Jó 12 óra múlva is elő-elő szokott fordulni, hogy gondol egyet és leáll.

Skype megy és más amihez internet kell csak a böngészés nem.

Hálózati adaptert próbáltam újraindítani de semmi. Kértem új IP-t semmi. Kábel kihúz bedug semmi.

Tűzfal kikapcs semmi. Hogyan lehet ezt a hibát kiszűrni, hogy pontosan mi okozza?

Mikkel lehet ez kapcsolatban?

Drivert is raktam fel régebbit de semmi, eleve több mint 10 gépen van ugyanez.

Frissítések be vannak kapcsolva! Eredeti Windowsok! Windows 7-en nem csinálta.

Valami ötlet?


2019. jan. 12. 14:25
 1/1 anonim válasza:
Helló, megoldódott ez a problémád mert nekem most ugyanezt csinálja pár hete és idegesítő.
2020. ápr. 14. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!