Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A webhely nem érhető el-A (z)...

A webhely nem érhető el-A (z) xxyxyxyx (pont) hu túl hosszú ideje nem válaszol. Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Próbáltam már több helyen utánaolvasni a problémámnak, több embernél felmerült már, de nem találtam meg azt a megoldást, ami nekem is segít.


Leírom azokat az infókat, amiket tudok, de sajnos nem vagyok nagyon nagy számítógép-szakértő.


Huawei hg8247h digi-s routerem van, a laptopom pedig HP 14-cf0002nh.

A gépet és a telefonomat is ugyan arról a wifihálózatról használom, viszont a telefonomon semmi probléma nem mutatkozik. Minden szuper.


Gépen Chrome-ot használok, és egyes oldalaknál ezt a hibaüzenetet kapom 30-50 másodperc töltés után. Néha több próbálkozás (F5) után betölti, néha nem. Ez általában nagyobb oldalak, moovie, mobelix, momax, praktiker, tinder. A neptun, coospace, facebook általában elsőre bejön, a youtube hol igen, hol nem, a google kereső mindent azonnal kiad.


Torrentet használok, visszatöltésem nincs. qTorrentnél alul, a jobb alsó sarokban nincs zöld pipa, azt írja, hogy a port nincs nyitva, csak letölteni tudsz, de ehhez sem értek sajnos, nem tudom, mi a megoldás rá.



Tudnátok nekem segíteni, mit csináljak, hogy ezek a problémák ne álljanak fenn?


2019. jan. 14. 11:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Az oldal üzemeltetőjénél lesz a gond szerintem, nem a te oldaladon...
2019. jan. 14. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Torrent esetén port-átirányítást kellene tesztelni, vagy router-ben UPNP-t bekapcsolni.
2019. jan. 14. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Biztosan nem a weboldallal van gond, van nagyjából 3-4, amit behoz szépen, a többi mind ilyen, telefonról pedig tökéletesen betölt minden, kivétel nélkül.


A többiben tudnátok segíteni, mit hol találok, mit hol tudok beállítani?

2019. jan. 14. 11:37
 4/4 MrPifta ***** válasza:
Sikerült megoldani azóta? Ugyanaz a problémám
2021. dec. 9. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!