Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Nem sikerül bejelentkeznem...

Nem sikerül bejelentkeznem instagramra, van valami ötletetek, hogy ez miért van?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nagyon régóta használom az instát, és ilyen még nem volt soha. Volt régebb egy fiókom, amit letörölt az instagram (nem tudom miért), és volt egy másik fiók amibe be voltam még jelentkezve. Azt átalakítottam az oldalammá, és a tegnap kitöröltem, mert teljesen befagyott, nem érzékelte a likeokat, stb. Mikor visszatöltöttem, azt írta ki “sajnos probléma merült fel a kéréseddel kapcsolatban”. Éd azóta ezt csinálja, pedig próbálkoztam VPN-nel, 2x visszaállítottam a telefonom gyári verzióra, a supportnak is írtam, meg minden hasonló, de sehogy sem megy. Facebookkal sem. Légyszi írjatok valami megoldást, és lehetőleg ne annyit, hogy “jaj nekem is ugyanez van”, mert az semmit sem segít nekem. Nagyon fontos lenne, mert csomó fontos dolog van ott, rengeteg nagyon fontos üzenet, amit nem szeretnék elveszíteni. Ja, és googleról simán bejelentkezek, az alkalmazással nem tudok csak:(

Köszi a segítséget!:(



2019. jan. 17. 16:26
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!