Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi A véleményetek Vagy tapaszt...

Mi A véleményetek Vagy tapasztalotok A Sweatcoinrol?

Figyelt kérdés
2019. jan. 23. 14:58
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Már volt pár kérdés, ahol leírták többen miről van szó:

https://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?keres=sweatcoin&k..


Egy mondatban: erre is igaz, hogy nincs ingyen pénz a netről. Olyan feltételrendszerben működik, hogy soha nem fogsz pénzt látni belőle, viszont heteken át ingyen dolgozol nekik és termeled a pénzt - szintén nekik.

2019. jan. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egy szimpla lehúzás, semmi több. Ha pénzt akarsz keresni, akkor ahhoz dolgoznod kell (mondjuk személyi edzőként, ha már sport a téma), ha pedig edzeni szeretnél, rengeteg más, jobb alternatíva létezik, ami szintén tud ösztönözni.
2019. jan. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom mit pattog mindenki ezen a témán.


1. Ahhoz, hogy pénzre váltsd, embereket kell meghívnod. Ha nem tudsz embereket meghívni, akkor ne akarj pénzt, hanem használd a beváltást.

2. Az Iphone-t 2 év után lehet csak. Akkor mondjuk nem arra kéne hajtani! Aki a kicsit nem becsüli...

3. Az, hogy mit vált át Coinná, az szabályozott. Beltéri, és 2km/h-nál lassabb (totyogás buszra váráskor), vagy 5km/h-nál gyorsabb (sietős, nagy lépéses séta) lépéseket ugyanúgy elszámolja, de nem váltható át.


Én használom a kiadás óta. Még nem volt problémám azzal, hog beváltsam. Tegnap váltottam be egy új karórára például. Mert szükségem is van rá (nem szoktam telefont elővenni, hogy időt nézzek), az előző tönkrement, illetve mert jól jött az 50% kedvezmény.

2019. jan. 24. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!