Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudom bekapcsolni a...

Hogyan tudom bekapcsolni a Wi-Fi-t? Többi lent!

Figyelt kérdés
Van egy Acer Aspire E 15-ös laptopom. Régebben Windows 10 vólt rajta de most raktam rea egy Windows 7 Ultimate-t. Valamiért nem tudom bekapcsolni a Wi-Fi-t és azt sem mutatja, hogy volna erre lehetőség. És az eszközkezelőnél még sincs semmi a nettel kapcsolatos dolog. Csak valami Bluetooth-os dolog van ott. Ja és az eszközkezelőben azt mutatja, hogy nincs hálózati adapter és a BIOS-ban is minden enable-n van. Sajna nem tudom mi lehet a probléma. Régebben ment a Wi-Fi de most semmi. Ha valaki tudna segíteni annak nagyon örülnék. Válaszokat előre is köszönöm!

2019. jan. 25. 10:42
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Driverbooster 6
2019. jan. 25. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Dikaz válasza:
Keress hozzá az acer oldalán Wifi drivert.
2019. jan. 25. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Oké. Megpróbálom. És köszi a válaszokat.
2019. jan. 25. 11:08
 4/6 A kérdező kommentje:

Sajna nem igazán sikerült. Letöltöttem ez a Driver Pack-et és halvány gőzöm sincs, hogy ez hogyan kellene felrakni.

[link]

Sajna a laptopon még a vezetékes net sem működik nem hogy a Wi-Fi? Ha tudtok segíteni akkor kérlek segítsetek!

2019. jan. 25. 12:20
 5/6 CspCsj ***** válasza:

Hivatalos ACER támogatói oldal: [link]

Valószínűleg ennek a modellnek már nincs hivatalos Windows 7 támogatása.


Egyébként pontos modellszám nélkül csak találgatni lehet.

Ez leolvasható a dobozáról, vagy az alján a matricáról, esetleg a Windows "msinfo32" programja is kiírja (Start menü > egyből írd: msinfo32 > feljebb a találatoknál indítsd > Rendszer modell)


Ismeretlen eszköznek a hardverazonosítójára is érdemes lehet rákeresni:

[link]

2019. jan. 25. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ez az! Sikerült végre. És köszönöm szépen mindenkinek a választ.
2019. jan. 25. 14:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!