Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mobilinternet előfizetést...

Mobilinternet előfizetést vennék,3 GB,5 GB vagy még nagyobbat? 1-2 órát használom naponta, néha le is töltögetek. Hány GB lenne elég?

Figyelt kérdés
2008. nov. 8. 10:54
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
5 alá én nem mennék, de attól is függ mit töltögetsz, mp3-nál még jó, de filmnél már az 5 se lesz elég. Egyébként mielött még megvennéd nézd meg mennyi az adatforgalad napont (pl netlimiter monitor programmal), abból kb ki tudod számolni milyen csomag kell neked.
2008. nov. 8. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Hintalow ***** válasza:

A vodának van korlátlan csomagja, ott viszont lassítják a sebességedet, ha túl nagy adatforgalmat bonyolítasz.

Amúgy én mindig azt mondom a tőlem érdeklődőknek, hogy mobilnetet kizárólag akkor ha fontos a mobilitás. Sebességben már utolérték a kábelnetet (hsdpa-n 7.2 megabit) és le is fogják hagyni, de nem olyan stabil a sebesség, nagyon le fogja, ha van a körzetben 1-2 okostojás aki mobilneten akarja leszedni a napi 50 giga betevő warezt.

Ha csak otthon hazsnálnád, akkor jobb a kábelnet. Szerintem.

2008. nov. 8. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Olyan helyen használnám, ahol nincs kábeles lehetőség!
2008. nov. 8. 20:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!