Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Svchost. Exe (netsvcs) magas...

Svchost. Exe (netsvcs) magas internet használat, hogyan írtsam ki?

Figyelt kérdés
Pár nappal ezelőtt feltűnt, hogy játékokban folyamatosan pingelek, a weboldalak se akarnak betölteni, utánajártam a problémának, és az erőforrás figyelőben ez a bizonyos svchost.exe(netsvcs) 1 000 000B/s-el szopkodja a netemet. Egyenlőre azzal le tudom csitítani, hogy leállítom a folyamatot, de nem szeretném egész nap a másik monitoron figyelni, hogy mikor megy fel és mikor kapcsoljam ki. Valakinek valami ötlet, hogy hogyan szabadulhatnék meg tőle?

#svchost.exe #svchost (netsvcs)
2019. jan. 27. 11:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Az még 1MB/sec sincs. Szerintem a Windows Update próbál frissítéseket letölteni. Kerülő megoldásként töltsd le az Offline Windows Update-rt és frissítsd a géped azzal. Ha utána is fennál a jelenség, akkor töltsd le pl. egy Kaspersky víruskeresőt és futtasd.
2019. jan. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2019. jan. 27. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ahogy látom ez csak windows 8,7 hez jó, nekem windows 10 pro 64bites van. És az az alig 1mb/s pont elég ahhoz, hogy a "garantált 1mb/s-es" (ami általában 600kb/s)-es netemet megbénítsa és ne tudjak csinálni semmit.
2019. jan. 27. 12:44
 4/4 anonim ***** válasza:
Garantált 1 Mb/sec? Az nagyjából semmire sem elég manapság. www.speedtest.net mit mond? Ha tényleg ilyen lassú a net, akkor asszem jobban járnál egy mobil internet előfizetéssel. Letilthatod ugyan a Windows Update és a BITS service-t, de az meg nem egészséges.
2019. jan. 27. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!