Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi volt ez a régi online játék?

Mi volt ez a régi online játék?

Figyelt kérdés

Oké, szóval nagyon kevésre emlékszem belőle és abban sem vagyok biztos (nagy segítség vagyok, tudom), viszont ezt a régi játékot keresem:

Talán egy egérrel kellett benne lenni. Ha jól emlékszem konkrét célja nem volt a játéknak, nem kellett legyőzni senkit, viszont folyamatosan kellett előre haladni. Egy erdőben, vagy valami olyasmi helyen játszódott, és különböző dolgokat kellett kattintgatással megoldani benne. Pl. az elején talán olyasmi volt, hogy egy antenna leszakadt, és azt kellett visszaszerelni a helyére, de ebben nagyon nem vagyok biztos.

Kétezres évek közepe, vége felé volt a neten, nem egy nagy szám játék, gyereknek készült. Talán az egyszervolt.hu-n találtam akkoriban, viszont egy másik oldalra dobott át szerintem. Nem 3D grafikája volt, ilyen kis kezdetleges játék, talán rajzolva.

Előre is köszi mindenkinek, és aki ebből a kevésből rájön, annak le a kalappal :D



2019. jan. 27. 18:33
 1/4 anonim válasza:
Valamilyen karakternek kellett segíteni? Ha emlékszel milyen karakter volt sokat segítene, ha nem akkor a point and click játékkategóriák között keresd
2019. jan. 29. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem emlékszem, hogy segíteni kellett volna. Még annyi van meg, hogy talán a karaktert egyszer egy ponton talán egy madár elvitte, és onnan is el kellett valahogy menni... De más nem rémlik, csak amit már írtam.

Köszönöm! Keresgélni fogok abban a kategóriában. :)

2019. jan. 29. 18:26
 3/4 A kérdező kommentje:
[link] nagyon hasonlított erre a játékra.
2019. jan. 29. 19:57
 4/4 A kérdező kommentje:
[link] Megtaláltam, ez volt az! :)
2019. jan. 30. 14:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!