Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Árukereső termékjellemzőire...

Árukereső termékjellemzőire vonatkozó rész soha nem jön elő böngészőtől függetlenül, mit tudok tenni? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Példa:

[link]

Régen előjött a lista a jellemzőkről, be tudtam állítani pontos gyártót stb-stb, termék árát, hogy milyen telefonokat szeretnék látni... Ugyanez merevlemez, vagy bármely más termék esetén működött...

Egy jó ideje bármit is használok, nem jön elő egyik aloldalon se, hogy be lehetne állítani, mindig csak az aktuális toplistát látom, amit rendezni tudok, nagyon hiányzik, hogy nem tudom állítani, amit szeretnék, sokkal egyszerűbb lenne...

Miért lehetséges ez?

Böngésző előzmények - és cookie-k törlése, semmi sem segít, több böngészővel is próbáltam.



2019. jan. 29. 20:54
 1/1 anonim ***** válasza:
A bal felső sarokban van egy "szita" ikon, nálam annak a nyomására jön elő a szűrő.
2019. jan. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!